به نام آنکه برگشت همه به سوی اوست

چند وقتیه مرگ رو خیلی از خودم دور نمیبینم،اصلا مرگ رو چیز عجیبی نمیبینم،احتمالا این به خاطر مرگ و میر هاییه که تو چند سال اخیر دیدم ،از مرگ بچه دوساله گرفته تا جوون ۲۰ساله تا میانسال ۵۰ساله و تا پیر ۹۰ساله!

همه جورشو دیدم و به این رسیدم مرگ سن خاصی نداره و واقعا این جمله که از کجا معلوم فردا رو ببینیم معنی زیادی پیدا میکنه؛آدم وقتی به این موضوع فک میکنه کمتر حرص مال دنیا رو میخوره،کمتر کینه توزی میکنه،بیشتر میخنده،بیشتر سفر میکنه،بیشتر گوش میده،بیشتر محبت می‌کنه و

من به این رسیدم که تو در عین حال که داری برا آینده ات زحمت می‌کشی و میجنگی باید از لحظه هاتم لذت ببری،نگی بزار پول دار شم بعد فلان سفرو میرم ،بزار پولدار شم بعد فلان محبت میکنم،بزار پولدار شم بعد برا خودم وقت میزارم،بعد میرم ال میکنم بل میکنم

عزیز من !

تا حالا به این فک کردی اگه فردایی نباشه چی؟!

نکه فردا نباشه،فردا و فرداها صددرصد هست فردایی که منو تو توش باشیم شاید دیگه نباشه!

سعی کن کاری کنی در عین حال که داری برا آینده ات تلاش میکنی به فکر حالتم باشی،برا خودت وقت بزاری،سفر بری،بگی بخندی،رویا ببافی،به اطرافیانت محبت کنی و.و با همه اینا

تو گوشه ذهنت داشته باشی که دنیا مزرعه آخرته،تو اینجا داری میکاری که اون دنیا برداشت کنی،خدا منو تو رو که بی دلیل نیافریده !

شاعر میگه:

روزها فکر من این است و همه شب سخنم     

که چرا غافل از احوال دل خویشتنم

از کجا آمده ام ،آمدنم بهر چه بود               

به کجا میروم آخر ننمایی وطنم

مانده ام سخت عجب کز چه سبب ساخت مرا 

یا چه بوده است مراد وی از این ساختنم

واقعا از کجا اومدم، کجا قراره برم،علت آفرینشم چی بوده!

همیشه در تلاشم بفهمم از چه سبب ساخت مرا،شنیدی میگن فلانی برا این کار ساخته شده،اون دقیقا شناخته خدا چه استعدادی درونش گذاشته و اونو رشدش داده.

دوست دارم قبل اینکه دیر بشه برای چیزی که خدا ساخته منو توان و انرژیمو خرج کنم

و در پایان

پروردگارا ما را به حال خود وامگذار،کنارمون باش هر لحظه و از نور هدایتت ما را هدایت بفرما،بندگان صالحت را در مسیر ما قرار بده تا مارا به تو نزدیک تر کنند

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها